GPS kandydata do naszej szkoły

TWÓJ NOWY ZESPÓŁ

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

im. Powstańców Wielkopolskich
w Ostrzeszowie

Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej, jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą edukacyjną i chcecie wypełnić  podania do wybranego przez siebie technikum lub branzowej szkoły, to uczynicie to  pod podanymi adresami:

Kandydaci do Branżowej Szkoły  wypełniają podanie na stronie http://powiatostrzeszowski.edu.com.pl

Kandydaci do  Technikum wypełniają podanie na stronie  http://powiatostrzeszowski.edu.com.pl

Witamy Was serdecznie w Zespole Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich  w Ostrzeszowie. Cieszymy się, że jesteś zainteresowany ofertą edukacyjną naszej szkoły. Nasza placówka należy do  najstarszych i najnowocześniejszych placówek oświatowych w województwie wielkopolskim. Jesteśmy wiodącą szkołą w branży budowlanej, drzewnej, gastronomicznej i ekonomicznej. Cieszymy się dużym uznaniem wśród lokalnych pracodawców. Zawdzięczamy to naszym absolwentom, którzy są cenionymi pracownikami na rynku pracy. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów na egzaminach maturalnych i zawodowych. Wysoka zdawalność to cecha, która wyróżnia nas spośród innych szkół. W naszej szkole najważniejszy jest uczeń. Dbamy aby odkrywał i rozwijał swoje talenty, chcemy aby realizował własne pasje. Nasi uczniowie zdobywają wiedzę w twórczej i bezpiecznej szkole oraz  przyjaznej atmosferze. Dołącz do naszego zespołu, a nasza szkoła stanie się Twoją szkołą.

Jesteśmy znani:

•             z wysokiej zdawalności egzaminów,

•             z różnorodnych kierunków kształcenia,

•             z dobrego klimatu, kolorowej, „ciepłej”, bezpiecznej szkoły,

•             z indywidualnego podejścia do każdego ucznia,

•             ze świetnie przygotowanej kadry,

•             z doskonale wyposażonych pracowni i warsztatów,

•             z pięknej hali sportowej i boiska wielofunkcyjnego z bieżnią tartanową i sztuczną trawą,

•          z udziału młodzieży w licznie realizowanych projektach unijnych (Młodzież w działaniu,       Comenius Partnerskie Projekty Szkół, Comenius Regio, Leonardo da Vinci),

•             z wyjazdów uczniów na praktyki zagraniczne (Niemcy, Czechy, Austria, Węgry, Grecja,

Hiszpania i Finlandia),

•             z udziału w licznych konkursach, targach, olimpiadach, zawodach sportowych,

•             z uczestnictwa w życiu kulturalnym oraz społecznym miasta i regionu.

Regulamin przyjmowania uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2020 2021 - technikum

Regulamin przyjmowania uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2020 2021 szkoła branżowa