Power Vet

NASI GASTRONOMICY ROZPOCZĘLI PRAKTYKI ZAWODOWE W HISZPANII!

Od 1 kwietnia grupa uczniów klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych rozpoczęła praktykę zawodową w Hiszpanii. Przypominamy, że głównym celem projektu jest umożliwienie uczniom zapoznania się z międzynarodowym rynkiem pracy i  kulturą Hiszpanii. Dzięki praktykom nasza młodzież nabędzie dodatkowe  kwalifikacje i doświadczenia  zawodowe, ułatwiające, po ukończeniu nauki, zdobycie ciekawej pracy w kraju lub poza jego granicami. Uczestnicy praktyk będą mogli  poznać  specyfikę nowego rynku pracy i przepisów nim rządzących.  Uczniowie  będą realizowali program szkolenia w restauracjach Granady w Hiszpanii o wysokim i bardzo wysokim standardzie świadczonych usług. W czasie wolnym uczestnicy projektu będą zwiedzali najciekawsze miejsca tego zakątka Hiszpanii. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości  386 749 zł. Autorem projektu jest  p. Dariusz Grzesik. Projekt finansowany jest w ramach programu Erasmus +.