Olimpiady i konkursy


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

XXVII OLIMPIADA WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH 2014

 2015 04 22 19 17 47 Dyplomy.PDF Adobe Reader2015 04 22 19 18 12 Dyplomy.PDF Adobe Reader

2013-20141

Uczniowie zajęli zespołowo 1.miejsce !!!

W dniu 28 marca 2014 roku dokonano w naszej szkole  podsumowania  drugiego stopnia Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w okręgu centralnym.Z przyjemnością in...formujemy, że nasza szkoła zajęła w tym olimpijskim rankingu pierwsze miejsce wyprzedzając  technika budowlane m.in. z Bełchatowa, Wielunia, Ostrowa Wielkopolskiego i Konina.

Uczniowie Norbert Kanicki i Janusz Wolski, którzy zajęli w konkursie drugie i trzecie miejsce, będą reprezentowali okręg centralny oraz naszą szkołę w finale, który odbędzie się w Lublinie. W trakcie uroczystości, na którą przybyli organizatorzy konkursu, olimpijczycy z innych szkół i  przedstawiciele władz oświatowych przekazano p. dyrektorowi Jerzemu Kowalskiemu puchar za najwyższy wynik w klasyfikacji szkół, zwycięzcy etapu drugiego otrzymali z kolei cenne nagrody. W przemówieniach podkreślano wysoki poziom przygotowania olimpijczyków, akcentowano znaczenie zaangażowania uczniów i nauczycieli w osiągnięciu tak wysokich wyników. Na tak dobry rezultat naszej szkoły wpłynęły również wyniki pozostałych uczniów: Radosława Sonara, Jakuba Zagaty i Dawida Szmitke. Artystycznym zwieńczeniem tej uroczystości był występ szkolnego zespołu Wrack. Budowlańcom i ich opiekunom gratulujemy sukcesu, a Norbertowi i Januszowi życzymy zwycięstwa w finale Olimpiady.

1

2

 3

Etap centralny (Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie)

Norbert KANICKI             finalista OWiUB

Janusz WOLSKI                 finalista OWiUB

W kwalifikacji szkół Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie zajął 9. miejsce w kraju, 1. miejsce w Wielkopolsce !!! (w olimpiadzie brało udział ogółem 176 szkół z całej Polski)

 

2013-201442013-20142