Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

FINAŁ REJONOWEJ LICEALIADY W LEKKIEJ ATLETYCE

Super User

sport wrzesien 2012 rejon001W ostrowskiej Stali rozegrany został Finał Rejonowej Licealiady w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęło prawie 400 dziewcząt i chłopców z rejonu Południowej Wielkopolski (Kalisz, Pleszew, Krotoszyn, Kępno, Ostrzeszów i Ostrów Wlkp.).

W ostrowskiej Stali rozegrany został Finał Rejonowej Licealiady w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęło prawie 400 dziewcząt i chłopców z rejonu Południowej Wielkopolski (Kalisz, Pleszew, Krotoszyn, Kępno, Ostrzeszów i Ostrów Wlkp.). Z naszej szkoły awans do finału wojewódzkiego uzyskało 4 uczniów oraz męska sztafeta 4x100m. Medaliści finału rejonu: I miejsce: (2 października przy doskonałej pogodzie na stadionie)Katarzyna Witczak – 100mppł - 17,40s Niełacna Patrycja – oszczep – 28,65m Norbert Piekielny – 1500m – 4.26,96s II miejsceDominika Błaszczyk – skok wzwyż- 130 cm Sztafeta 4x100m chłopców – 47,30s:Gawełek, Ilski, Balcer, Grobelny Poza miejscem za podium ulokowali się : IV miejsce - Sebastian Zmyślony 1500m – 4.31,93s V miejsce - Kornel Gawełek 100m – 11,77s VII miejsce - Sztafeta 4x100m 57,92s :Witczak, Błaszczyk, Matyjaszczyk, WojtasikVIII miejsce - Honorata Lis 100m – 14,72s X miejsce - Bartłomiej Jakubiak 3000m – 12.14,70sXII miejsce - Mariusz Haręża 800m – 2.17,94s Kornel Nowak – oszczep – 27,10m XV miejsce – Milena Plichta – pchnięcie kulą – 6.08m Wszyscy zawodnicy to podopieczni trenera Dawida Sobieraja oraz Anny Jędrzejewskiej, którzy na co dzień trenują w klubie LKS ORKAN Ostrzeszów.