Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Super User

la127 września br. reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach wzięło udział 10 dziewczyn oraz 10 chłopaków.

12 października w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła była reprezentowana przez sztafetę dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział ok. 40 najlepszych sztafet powiatowych z całego województwa. Sztafeta Chłopców 10x1000m zajęła 6 miejsce. Natomiast sztafeta dziewcząt 10x800m 13 miejsce. Wartym odnotowania jest fakt, że sztafeta chłopców już drugi raz z rzędu uplasowała się na podium mistrzostw wielkopolski.