Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

XXVI OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Super User

bud2012 1ETAP SZKOLNY XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Zawody szkolne odbyły się 8 listopada 2012 r. W zawodach tych brało udział 34 uczniów Technikum Budowlanego.

Z poszczególnych klas:
IV TB – 13 osób,
III TB – 7 osób,
III BE – 3 osoby,
II BO – 7 osób,
II TB – 4 osoby.

Uczniowie mieli do rozwiązania zadania obejmujące program z przedmiotów zawodowych w technikum budowlanym (technologia budownictwa, organizacja budowy, kosztorysowanie, konstrukcje budowlane, podstawy projektowania).

Najwyżej ocenianymi umiejętnościami były te z zakresu projektowania i liczenia zadań z konstrukcji budowlanych.

Do etapu okręgowego , który odbędzie się, w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu, 2 marca 2013 r. zostali zakwalifikowani:

1. Norbert KANICKI klasa III TB
2. Daniel CIERNIEWSKI klasa IV TB