Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PROJEKT "KOMPLEKSOWE WSPARCIE KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W POWIECIE OSTRZESZOWSKIM"

ZS nr 1

22 czerwca 2021r. podpisano umowę, w ramach której powiat ostrzeszowski otrzyma 2,5 miliona złotych na realizację projektu pn."Kompleksowe wsparcie kształcenia zawodowego w powiecie ostrzeszowskim". W naszej szkole z tych środków zostanie przebudowana kotłowni z adaptacją na sale dydaktyczne kształcenia zawodowego.

W ramach przebudowy na istniejących powierzchniach planuje się wykonanie sali konferencyjnej z możliwością podziału za pomocą ściany mobilnej składanej na 2 mniejsze pomieszczenia, stworzenie 2 pomieszczeń dydaktycznych do teoretycznej nauki zawodu, sali komputerowej na 16 stanowisk, pokoju nauczycielskiego, zaplecza higieniczno-sanitarnego. Zaprojektowano również pomieszczenia gospodarcze i techniczne.

– Zakup wyposażenia pomieszczeń przebudowanej kotłowni
– Zakup wyposażenia pracowni przedmiotów branży budowlanej
– Zakup wyposażenia pracowni przedmiotów branży drzewnej
– Zakup wyposażenia pracowni obsługi konsumenta(zawody branży gastronomicznej).