Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

NASI UCZNIOWIE I ABSOLWENCI OTRZYMALI STYPENDIA I NAGRODY STAROSTY OSTRZESZOWSKIEGO!

ZS nr 1

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie i absolwenci otrzymali stypendia i nagrody Starosty Ostrzeszowskiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020. Oto lista nagrodzonych:

- Ewa Piotr z klasy III TU oraz Szymon Calik z klasy IV TB otrzymali Stypendium Starosty Ostrzeszowskiego! GRATULUJEMY???
- Kazimierz Sip (absolwent) oraz Kacper Noweta z klasy II Bp otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe! GRATULUJEMY???
- za szczególne osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Szymon Bodura (klasa III TU), Kacper Jastrzębski (absolwent), Kamil Kryś (klasa II TUg), Martyna Wróbel (absolwentka), Martyna Lubojańska (absolwentka), Natalia Wietecka (klasa III TU), Julia Wietecka (absolwentka), Jan Lipiński (absolwent), Marek Gandecki (klasa III TE), Kamil Kauka (klasa II TBp), Piotr Tomalak (klasa IV TB), Mikołaj Dembny (klasa III TU), Klaudia Roszykiewcz (klasa IV TU), Julia Rauchuta (klasa IV TU), Wiktoria Janowska (klasa III TU), Maja Janulek (klasa II TR), Roksana Warga (klasa II TR), Julita Bąk (klasa IV TF), Aleksandra Kala (klasa III TF), Marta Pinkowska (absolwentka), Nikolla Kędzia (klasa III TU), Julia Kula (klasa III TU), Wiktoria Czarnecka (klasa II TUp), Martyna Janowska (klasa II TUp), Aurelia Tomaszewksa (klasa III TU) i Aleksandra Duryń (klasa III TU). GRATULUJEMY