Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PO RAZ KOLEJNY UZYSKALIŚMY TYTUŁ SREBRNEJ SZKOŁY! ZAJĘLIŚMY 17. MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM I 216.MIEJSCE W KRAJU!

ZS nr 1

27 stycznia 2021 roku ukazał się ranking czasopisma Perspektywy, w którym podano 1000 najlepszych w kraju liceów i 500 techników. Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE NASZA SZKOŁA UZYSKAŁA W TYM ROKU PO RAZ KOLEJNY TYTUŁ SREBRNEJ SZKOŁY, ZAJĘLIŚMY W RANKINGU TECHNIKÓW 17. MIEJSCE W WIELKOPOLSCE (ROK TEMU 23) I 216.MIEJSCE W KRAJU ( ROK TEMU 215).

Warto zaznaczyć, że w rankingu zajmujemy jedno z najwyższych miejsc spośród szkól z naszego regionu. Zgodnie z regulaminem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą kilku kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Do sporządzenia rankingu wykorzystano również dane ze źródeł zewnętrznych wobec ocenianych szkół: protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych i System Informacji Oświatowej. Warto przypomnieć, że nasza szkoła od wielu lat osiągała w tym rankingu bardzo wysokie noty: w 2014 została uhonorowana tytułem Brązowej Szkoły, a w latach 2015,2016, 2017, 2019, 2020 Srebrnej Szkoły, w 2018 roku otrzymaliśmy tytuł Złotej Szkoły:) Gratulujemy Dyrekcji, laureatom olimpiad, absolwentom, uczniom i nauczycielom tego sukcesu i życzymy kolejnych:) https://2021.technika.perspektywy.pl/rankings