Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

IV MIEJSCE SZYMONA BODURY, XXI AURELII TOMASZEWSKIEJ, XVIII PIOTRA TOMALAKA NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W LEKKOATLETYCE!!!!

Nikolla Kędzia

W ubiegły weekend w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowało troje zawodników: Aurelia Tomaszewska uplasowała się na XXI pozycji w rzucie dyskiem, Piotr Tomalak wywalczył XVIII miejsce w Polsce w biegu na 400m przez płotki mężczyzn, natomiast tytułu Mistrza Polski w biegu na 2000m z przeszkodami bronił Szymon Bodura i uplasował się ostatecznie na IV miejscu!

Oddajemy głos trenerowi Szymona p.Dawid Sobierajowi: Te Mistrzostwa były dla nas bardzo pechowe, chociaż pewnie IV miejsce w Polsce wielu zawodników wzięłoby w ciemno. Tydzień temu w niedzielę Szymona dopadły problemy żołądkowe. Niedyspozycja ta trwała aż do samego startu i wyłączyła go na 5 dni z treningów. Nasz przeszkodowiec podjął jednak męską decyzję, że wystartuje w Mistrzostwach. Bieg od początku układał się po naszej myśli. Nasz zawodnik cały czas utrzymywał się na pozycji medalowej, niestety osłabiony organizm i brak treningu spowodowały że Szymon ostatecznie bieg ukończył tuż za podium, na IV pozycji. Osobiście jestem bardzo dumny z Szymona, bo na własne oczy widziałem, ile ten bieg go kosztował i ile serca w niego włożył. Uważam, że Szymon w pełnej dyspozycji wywalczyłby medal. Ja to IV miejsce w Polsce oraz fakt, że nasz zawodnik potrafi zmobilizować się do tak ogromnego wysilku, mimo wielu przeciwności losu, dedykuję wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy przychodzą na lekcje w-f I mówią, że dziś nie ćwiczą z powodu lekkiego katarku. Niech ta tygrysia postawa Szymona będzie dla Was wzorem". GRATULUJEMY SZYMONOWI, AURELII, PIOTROWI ORAZ TRENEROM OSIĄGNIĘTYCH MIEJSC!
Niebawem przedstawimy Wam podsumowanie wakacyjnych startów naszych lekkoatletów- sporo się działo:)119233976 3295305030553020 1099416702800214521 n