Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

ODEBRALIŚMY NAGRODĘ ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA NA NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĘ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020!

Nikolla Kędzia

W piątek 11 września w Żerkowie odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego. Podczas tego wydarzenia rozdano puchary oraz nagrody dla najlepszych szkół w rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę województwa wielkopolskiego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2019/2020. W imprezie udział wzięli uczniowie oraz nauczyciele naszego sportowego Trociniaka, którzy odebrali nagrodę za 1 miejsce. Tym samym nasza szkoła uzyskała tytuł "najlepszej w województwie".

Na sukces ten składały się wyniki rywalizacji we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych w ciągu całego roku szkolnego, wyłączając niestety czas pandemii. Warto zaznaczyć, że na wynik końcowy rywalizacji pracowało bardzo wielu uczniów, których przygotowywali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego. Najwyższe wyniki i medalowe pozycje uzyskiwali/uzyskiwały:
-dziewczęta z aerobiku grupowego
-lekkoatletki i lekkatleci
-biegaczki i biegacze uliczni
-badmintonistki
Skład reprezentacji szkoły: P. Anna Jędrzejewska, P. Grażyna Dera, P. Dawid Sobieraj oraz uczennice: Aleksandra Duryń, Klaudia Roszykiewicz, Julia Rachuta, Natalia Wietecka, Maja Janulek, Roksana Warga. #trota #zsnr1ostrzeszow #trotasport

119234993 3294817640601759 5167257360644508262 o 1