ZNAMY WYNIKI TEGOROCZNEGO EGZAMINU MATURALNEGO!

Danuta Dominik

Gratulujemy naszym absolwentom zdania matury; tym razem zdawalność w naszej szkole wyniosła 72,4%; jest to wynik wyższy od wyniku ogólnopolskiego, który wyniósł 62,2 % i od wyniku wojewódzkiego- 65%. 8 września 2020 o godz. 14.00 odbędzie się sesja poprawkowa dla absolwentów, którzy nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego. W tym celu trzeba złożyć wypełniony załącznik nr 7-oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego. Czekamy na nie do piątku 14 sierpnia 2020r. W związku z tym, że szkoła jest nieczynna w tym dniu, można przesłać skan wypełnionego oświadczenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeszcze raz gratulujemy tym z Was, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin i życzymy Wam trafnych wyborów życiowych oraz osiągnięcia wszelkich sukcesów. Za pozostałych absolwentów trzymamy kciuki w sesji poprawkowej:)