Danuta Dominik

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLAS PIERWSZYCH ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W OSTRZESZOWIE:

- technikum  lista kandydatów zakwalifikowanych do Technikum nr 1 w Ostrzeszowie

- branżowa szkoła lista kandydatów zakwalifikowanych do Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Ostrzeszowie

Z powodu małej liczby chętnych, nie zostanie uruchomiony kierunek:

technik technologii drewna.

Uczniowie, którzy złożyli podania na ten kierunek, proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły.

Pozostali zakwalifikowani kandydaci proszeni są o dostarczenie brakujących dokumentów do 18 sierpnia 2020 do godz. 15.00.

19 sierpnia 2020 zostanie ogłoszona lista przyjętych kandydatów do klas pierwszych w naszej szkole.