OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT SZKOŁY Z ŻYCIEM!

ZS nr1

Nasza szkoła została uhonorowana certyfikatem Szkoły z Życiem. Otrzymaliśmy to ogromne wyróżnienie za aktywną pomoc, wsparcie i zaangażowanie w akcję #komórkomania w roku szkolnym 2019/2020. Inicjatywa ta miała na celu budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększeniem bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek marcierzystych. Dziękujemy młodzieżowym liderom zdrowia oraz pani pielęgniarce Dorocie Pilarskiej za zaangażowanie we wszelkie prozdrowotne akcje, w tym za organizację Dnia Dawcy Szpiku. Pani Dorota została uhonorowana przez Fundację DKMS dodatkowym dyplomem Pedagoga z Życiem za aktywną, kreatywną i skuteczną pracę z młodzieżą. GRATULUJEMY:)

 

2020 06 18 15 04 21 Window2020 06 18 15 03 13 Window