WYGRANA KAMILA PILARCZYKA W OSTROWSKIEJ EDYCJI KONKURSU WIEDZY O SEJMI RP!

ZS nr 1

27 lutego odbył się kolejny konkurs Wiedzy o Sejmie, oddajemy głos opiekunowi Kamila p. Arturowi Suchemu: " Pojechaliśmy do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie miały się odbyć zmagania trzech powiatów – ostrowskiego, ostrzeszowskiego i kępińskiego. Uczestników konkursu przyjęła pod swój dach Społeczna Akademia Nauk w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem zmagania okazały się bardziej zacięte. W tekście zamkniętym pierwsze miejsce spośród trzech powiatów zajął uczeń naszej szkoły Kamil Pilarczyk, za tą wygraną otrzymał nagrodę w postaci biletu na wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli ufundowanego przez posłankę Katarzynę Sójka.

Nadto Kamil otrzymał nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca z największą ilością zdobytych punktów, za co otrzymał nagrodę w postaci wyjazdu do parlamentu polskiego w Warszawie i liczne nagrody rzeczowe . Kamil weźmie też w miesiącu grudniu udział w krajowym finale Konkursu z Wiedzy o Sejmie RP. Liczny udział młodzieży pozwolił jej przybliżyć historię i dzień dzisiejszy sejmu i senatu oraz daje nadzieję że młodzież będzie budowała społeczeństwo obywatelskie skrojone na miarę swoich czasów". Gratulujemy Kamilowi oraz p. Arturowi tak wielkiego, w kontekście także obu konkursów, sukcesu:)))))