MAMY TYTUŁ SREBRNEJ SZKOŁY 2020! ZAJĘLIŚMY 23. MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM!

ZS nr 1

9 stycznia 2020 roku ukazał się ranking czasopisma Perspektywy, w którym podano 1000 najlepszych w kraju liceów i 500 techników. Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE NASZA SZKOŁA UZYSKAŁA W TYM ROKU TYTUŁ SREBRNEJ SZKOŁY, ZAJĘLIŚMY W RANKINGU TECHNIKÓW 23. MIEJSCE W WIELKOPOLSCE I 215.

W KRAJU! Zgodnie z regulaminem Kapituły rankingu, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Do sporządzenia rankingu wykorzystano również dane ze źródeł zewnętrznych wobec ocenianych szkół: protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych i System Informacji Oświatowej. Warto przypomnieć, że nasza szkoła od wielu lat osiągała w tym rankingu bardzo wysokie noty: w 2014 została uhonorowana tytułem Brązowej Szkoły, a w latach 2015,2016, 2017, 2019 Srebrnej Szkoły, w 2018 roku otrzymaliśmy tytuł Złotej Szkoły:) Gratulujemy Dyrekcji, laureatom olimpiad, absolwentom, uczniom i nauczycielom tego sukcesu i życzymy kolejnych:) http://technika.perspektywy.pl/…/ranking-wojewodzki-te…/1/15