ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "NIE DAJ SZANSY AIDS"

ZS nr 1

19 listopada 2019r. odbyło się podsumowanie konkursu,, Nie daj szansy AIDS”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu MEMA internetowego inspirowanego powyższym hasłem. Organizatorem konkursu była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, Odział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrzeszowie.Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie. Koordynatorem szkolnym była Pani Dorota Pilarska, która zaangażowała trzy uczennice klasy trzeciej: Agnieszkę Golańska (3TR), Patrycję Klimek (3TE) i Wiktorię Cempel (3TE). Z przyjemnością informujemy, że praca Agnieszki Golańskiej z klasy III Technikum Organizacji Reklamy zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego:))) GRATULUJEMY:)Nagrody uczestnikom wręczyła p. Alina Knychała – starszy asystent do spraw Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, dyrektor p. Dariusz Grzesik i p.Dorota Pilarska- szkolny koordynator.