Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wabp/domains/zs1ostrzeszow.pl/public_html/templates/untitled_160130_1_5/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

PODSUMOWANIE PROJEKTU "MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE DROGĄ DO SUKCESU"

Anna Błoch

3 października 2019 roku miała miejsce miła uroczystość podsumowująca udział uczniów naszej szkoły w stażach zagranicznych w ramach projektu "Moje doświadczenie zawodowe kluczem do sukcesu" finansowanego ze środków unijnych w ramach programu Erasmus +. Wszyscy uczestnicy drugiej tury wyjazdów w kwietniu 2019 roku do Palermo i Bristolu, otrzymali certyfikaty - Europass Mobilność - potwierdzające zdobyte za granicą umiejętności.

Wartościowe dokumenty zostały wręczone przez dyrektora naszej szkoły, pana Dariusza Grzesika. Certyfikaty zatwierdzone przez Narodową Agencję otrzymali również opiekunowie młodzieży podczas praktyk we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Spotkanie to było jednocześnie wydarzeniem zamykającym dwuletni projekt realizowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Przypomnijmy, iż całość dofinansowania projektu wyniosła ponad 127 tysięcy euro i pozwoliła 64 uczniom Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie na podniesienie swoich kwalifikacji w wybranych przez siebie zawodach. Gratulujemy serdecznie i wierzymy, że odebrane w ubiegły czwartek zaświadczenia pomogą osiągnąć sukces zawodowy.

73045832 990921424591763 2024598625002192896 o