PODSUMOWANIE TEGOROCZNEJ EDYCJI DNI KULTURY SZKOLNEJ

ZS nr 1

10 maja 2019r. w kinoteatrze Piast odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Dni Kultury Szkolnej. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach odbierali puchary, dyplomy i nagrody z rąk Burmistrza MiG Ostrzeszów p. Patryka Jędrowiaka oraz Wicestarosty p. Zofii Witkowskiej.

W trakcie uroczystości dyr. OCK p. Artur Derewiecki oraz p. Marek Szulczyński podkreślali wysoki poziom tegorocznych występów. Przypominamy, że w tym roku nasi artyści tradycyjnie osiągnęli wysokie noty:
- MATEUSZ SZTUDER ZAJĄŁ I MIEJSCE W KONKURSIE RECYTATORSKIM:)) GRATULUJEMY:)
-RÓWNIEŻ I MIEJSCE ZAJĘŁY NASZE TANCERKI! GRATULUJEMY:)
- III MIEJSCE ZAJĘŁA EWA PIOTR W KONKURSIE RECYTATORSKIM:))) GRATULUJEMY:))) 
- KUBA PAWLAK ZDOBYŁ WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE RECYTATORSKIM:))) GRATULUJEMY:)))))
- WYRÓŻNIENIE ZDOBYŁ RÓWNIEŻ ZESPÓŁ WRACK W KATEGORII INSTRUMENTALNEJ))) GRATULUJEMY:)))) 
W tym roku największą ilość punktów i okolicznościowy puchar zdobyli artyści z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie. Serdecznie Wam gratulujemy:) Cieszymy się, że możemy robić z Wami i z osobami z z innych szkół ciekawą artystycznie rywalizację.Gratulujemy również sukcesów uczestnikom z pozostałych szkół podstawowych I średnich. W trakcie spotkania zostały wręczone dyplomy opiekunom przygotowującym dzieci i młodzież do konkursów:)

59901144 2200591156691085 8164008028194996224 o