I MIEJSCE MATEUSZA SZTUDERA, III MIEJSCE EWY PIOTR, WYRÓŻNIENIE DLA JAKUBA PAWLAKA! SUKCESY NASZYCH RECYTATORÓW NA DNIACH KULTURY SZKOLNEJ:)

ZS nr 1

Za nami pierwszy dzień tegorocznych Dni Kultury Szkolnej, 5 kwietnia 2019r. w OCK wystąpili recytatorzy z wszystkich szkół średnich powiatu ostrzeszowskiego oraz z ZSP CKU z Przygodzic. Z radością informujemy, że Mateusz Sztuder zdobył w tym konkursie I miejsce, Ewa Piotr zajęła miejsce III, Kuba Pawlak został w tym konkursie wyróżniony. GRATULUJEMY! Gratulujemy również recytatorom z innych szkół, poziom dzisiejszych prezentacji był bardzo wysoki, jesteśmy dumni, że mogliśmy rywalizować z tak wspaniałymi artystami! Wymienieni przez nas recytatorzy będą rywalizowali z najlepszymi recytatorami z Wielkopolski na konkursie wojewódzkim OKR w Kaliszu. Życzymy im powodzenia:)