INFORMACJA DOTYCZĄCA STRAJKU!

ZS nr 1

Szanowni Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie.
W związku z planowanym od dnia 8 kwietnia 2019r. Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty informujemy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w naszej szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. W związku z powyższym właściwa opieka nad młodzieżą w naszym Zespole Szkół może być utrudniona. Bieżące informacje dotyczące sytuacji strajkowej oraz decyzje o realizacji zajęć będą przekazywane Państwu w Librusie i na szkolnym profilu Facebook. Prosimy o monitorowanie tych strony. Zgodnie z ustaloną przez organizatora protestu procedurą dyrekcja szkoły do dnia strajku nie posiada informacji o jego kadrowym zasięgu.
Z poważaniem
mgr Dariusz Grzesik
Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie