ZWYCIĘSTWA NASZYCH STYLISTÓW W III EDYCJI KONKURSU FRYZJERSKIEGO POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI IM. MISTRZA JANUSZA SZYMAŃSKIEGO!

Lidia Leszczyńska

31 kwietnia 2019r. odbyła się III edycja Konkursu Fryzjerskiego Południowej Wielkopolski im. Mistrza Janusza Szymańskiego. Konkurs odbył się w Kaliszu, a jego organizatorem była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu. Uczniowie zmagali się w sześciu konkurencjach: "Włosy w plecionkach i warkoczach", "Kolorowa awangarda", "Upięcie fryzury ślubnej" ,"Najmodniejsze ciecie męskie" i "Stylizacja brody". Uczniowie naszej szkoły zmagali się we wszystkich konkurencjach.

Z przyjemnością informujemy, że Klaudia Strzelczyk zajęła I miejsce w "Plecionkach i warkoczach", wyróżnienie w tej konkurencji dostała Natalia Kozłowska, Małgorzata Rachwal wywalczyła II miejsce w konkurencji "Upięcie fryzury ślubnej z długich włosów", Michał Stempin zdobył I miejsce w konkurencji "Najmodniejsze cięcie męskie", IV miejsce zajął Michał Małolepszy. Michał Krawczyk zdobył I miejsce, a Michał Stempin miejsce II w konkurencji"Stylizacja brody". Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom wygranych miejsc:)

56264380 2138683116215223 3074318911664029696 o