WRĘCZONO NAM DYPLOMY POTWIERDZAJĄCE UZYSKANIE NAGRÓD W TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU "SZKOŁA Z KLASĄ"

ZS nr 1

21 lutego 2019r. odwiedzili nas przedstawiciele wydawnictwa Nowa Era i wręczyli p. dyr. Dariuszowi Grzesikowi dyplomy potwierdzające uzyskanie nagród w tegorocznej edycji konkursu "Szkoła z klasą". Przypominamy, że w tym roku szkolnym do wspomnianego konkursu zgłoszono 640 pomysłowych inicjatyw, nasz projekt „Nie taka buda straszna” znalazł się w pierwszej szóstce i otrzymał Złoty Grant w wysokości 2 tysięcy złotych w kategorii „Myślimy nieszablonowo”i otrzymaliśmy również 1000 zł za znalezienie się w najlepszej konkursowej 20-tce.

Przypominamy, że w ramach wspomnianego powyżej działania uczniowie kierunków drzewnych wykonali budy dla psów, które wraz z kocami i karmą dla zwierząt zostały przekazane do schroniska Azyl w Niedźwiedziu. W szkole odbył się również koncert, dochód z niego w postaci karmy został również przekazany na ręce właścicieli wspomnianego schroniska. Jeszcze raz gratulujemy p. Magdalenie Mieszale oraz klasie I BD świetnego pomysłu oraz, wraz z innymi nauczycielami i uczniami, realizacji projektu:)