Europa wspiera kształcenie, zawodowcy rozwijają Europę.

Europa wspiera kształcenie, zawodowcy rozwijają Europę. Projekt nr 2019-1-PL01-KA102-063567

Dzięki partnerstwu z Fundacją Faveo, trzema instytucjami zagranicznymi (Szkołą Produkcyjna w Horning, Bildungsnetzwerk w Magdeburgu i Eurocultura w Vicenza)i szkołami z konsorcjum (ZSZ nr 5 we Wrocławiu, ZSCH we Włocławku) ZS nr 1 włącza w edukację problematykę europejską i wzmacnia potencjał współpracy międzynarodowej.

Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego w obszarze praktycznym oraz konkurencyjności młodych ludzi na europejskim rynku pracy. Projekt obejmuje 69 dwutygodniowych staży uczniowskichoraz 31 mobilności zawodowychkadry VET w Niemczech, Danii i we Włoszech. Działania w terminie od 01.08.2019 do 31.12.2020.

Projekty realizowany w Akcji 1. Mobilność edukacyjna, w  sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus +, sfinansowany został ze środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy do udziału w projekcie

Europa wspiera kształcenie, zawodowcy rozwijają Europę.

Projekt nr 2019-1-PL01-KA102-063567

Jesteśzainteresowana/zainteresowany praktykami zagranicznymi w Niemczech?

Jesteś uczennicą/uczniem

Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych lub technik obsługi turystycznej?

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

----------------------------------------------------------

Zachęcamy uczennice i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie do udziału w projekcie praktyk oraz szkoleń zagranicznych w Niemczech. Wszelkie informacje dotyczące projektu oraz formularze rekrutacyjne dostępne są w sekretariacie. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia14.07.2020 r.

Formularz rekrutacyjny 1

Formularz rekrutacyjny 2