WALENTYNKI 2020

Wiktoria Płucienniczak

14 lutego w Trocie było amorkowo! Romantyczny nastrój udzielił się prawie wszystkim. 14 lutego obchodzimy dzień świętego Walentego, co skłania do głębszych przemyśleń i zachęca do miłych gestów między sympatyzującymi z sobą osobami. Miłość w XXI wieku wygląda różnie, ale czy to źle? Cieszmy się miłością do siebie i innych ludzi. Bądźmy szczęśliwi, a nasze serca niech będą dziś roześmiane odrobinę bardziej niż wczoraj.

Normalnym widokiem były dziś czerwone stroje i dziewczyny z kwiatami. Na korytarzu odbyły się targi walentynkowe, w trakcie których można się było "uzbroić" w podręczny zestaw małego amora. Prawdziwy raj dla nieprzygotowanych. Można się tam było zaopatrzyć w kartki walentynkowe, kwiaty i balony w sercowych motywach. Nasi absolwenci odwiedzili naszą szkolę i tak jak w zeszłym roku wcielili się w rolę kupidynów i pozowali do zdjęć z uczniami. Na korytarzu można było spotkać dziewczynę częstującą wszystkich lizakami. Samorząd uczniowski zorganizował konkurs walentynkowy. W miłej atmosferze można było sprawdzić swoją wiedzę na temat dnia zakochanych, jego historii czy przesądów z nim związanych. Na długiej przerwie odbył się koncert na żywo w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Ich muzyka zdecydowanie umilała nasz dzień. Walentynki powinny być przepełnione miłością. Jeśli nie masz drugiej połówki, to po prostu kochaj siebie! Nikt inny nie jest tak wart miłości, jak my sami więc w tornadzie czułych gestów i słodkich słówek nie zapomnijcie o sobie samych i pozwólcie sobie na trochę samolubstwa:)