BIEGA POLSKA,BIEGAMY I MY:)

P.S.

W ten  weekend odbyła się akcja Polska Biega. Nasza szkoła zaakcentowała także swój udział w tym wydarzeniu. W miniony piątek klasy sportowe przebiegły symboliczny odcinek i nasza szkoła wpisana została na biegową mapę Polski:)

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELKAMI FIRMY MULTISERWIS

P.S.

W kwietniu odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas IV Technikum z przedstawicielkami firmy Multiserwis. Jak się okazuje firma oferuje młodym ludziom pracę w kraju i poza granicami Polski. Osoby zainteresowane mogły się dowiedzieć na jakich warunkach oferowane jest zatrunienie i na czym polega specyfika pracy w firmie zajmującej się montowaniem rusztowań.

SPOTKANIE Z PANIĄ MINISTER KRYSTYNĄ ŁYBACKĄ

P.S.

Dziś naszą szkołę odwiedziła była minister edukacji p. Krystyna Łybacka, spotkanie stało się okazją do rozmowy o edukacji, perspektywach młodych ludzi w Polsce i współczesnej sytuacji politycznej na świecie m.in. o kwestii uchodźców.